klimatyzacja samochodowa szczecin, serwis klimatyzacji police, serwis samochodowy police, warsztat, laweta, pomoc drogowa police/>
  <div id=

NASZ SERWIS OBSLUGUJE MARKI:

Oferujemy:

naprawa układu klimatyzacji,

napełnianie układu klimatyzacji,

sprawdzanie szczelności układu,

dezynfekcja układu klimatyzacji,

wymiana filtra kabinowego (przeciwpyłowego).Serwis klimatyzacji samochodowej

Odpowiedni serwis klimatyzacji samochodowej zapewni jej wydajne działanie oraz bezpieczeństwo użytkownika, w tym celu zapraszamy na przegląd układu w celu jego sprawdzenia.

W naszym serwisie oferujemy usługi w zakresie naprawy i obsługi klimatyzacji samochodowych.

Pracujemy na urządzeniu firmy TEXA 705R zapewniającym najwyższą jakość proponowanych usług.

Klimatyzację samochodową trzeba przynajmniej raz w roku profesjonalnie przeczyścić oraz nabić czynnik chłodzący. Czynnik ten w miarę użytkowania ulatnia się i układ klimatyzacji traci sprawność.


Dezynfekcja ultradźwiękami:

Nasze uslugi obejmurą dezynfekcję przy pomocy urządzenia ATOM MACHINE. Urządzenie ATOM generuje ultradźwięki o częstotliwości 1,7 mHz, co umożliwia rozpylenie płynu antybakteryjnego, który jest wciągany i rozpylany przez system recyrkulacji instalacji A/C. Cząsteczki płynu, rozpylone za pomocą urządzenia mają wymiar mniejszy niż 5 mikronów i są wystarczająco lekkie aby łatwo nie osadzać się na powierzchniach, na które napotykają podczas przepływu przez kanały nawiewowe, parownik oraz kabinę pojazdu. W ten sposób szybko i dokładnie dezynfekujemy układ klimatyzacji i kabinę pojazdu.

Taki efekt nie zostanie osiągnięty poprzez stosowanie środków dezynfekujących w sprayu, ponieważ rozmiar i ciężar cząsteczek rozpylanych powoduje ich szybkie opadanie.

ULTRADŹWIĘKI to najskuteczniejsza metoda odgrzybiania.

Kolejną zaletą odgrzybiania ultradźwiękowego jest otrzymanie cząsteczek rozpylonych z płynu o temperaturę pomieszczenia (bez jego podgrzewania) - dzięki temu unika się zjawiska kondensacji, związanej związanej z wyższą temperaturą jaką ma płyn rozpylany przy pomocy jego ogrzewania.

Odgrzybianie ultradźwiękowe jest doskonałą alternatywą do tradycyjnej metody natryskowej, która jest pracochłonna i której nie można użyć w przypadku niekorzystnego rozmieszczenia modułów elektrycznych oraz metody ozonowania, która w niektórych przypadkach może okazać się za mało skuteczne ze względu na błyskawiczny rozpad ozonu w temperaturze powyżej 24 st. C. Dodatkowo, dzięki specjalnym płynom, urządzenie umożliwia przeprowadzenie zabiegu dezodorowania wnętrza pojazdu z nieprzyjemnych zapachów, nie mających pochodzenia biologicznego (np. zapach papierosów, zwierząt, jedzenia)